معرفی اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی، همانطور که می دانید پیش نیاز یادگیری هر زبانی، یادگیری “واژگان” است. زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما در این اپلیکیشن سعی کرده ایم تمام لغات کاربردی و مهم را در بخش های کوتاه و متفاوت به صورت طبقه بندی شده به شما ارائه دهیم تا در بتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین استفاده را ببرید و واژگان بسیار زیادی را یاد بگیرید. محیط اپلیکیشن بسیار ساده طراحی شده است تا کاربران عزیز بتوانند براحتی و به سرعت با آن ارتباط برقرار نمایند و اهداف آموزشی خود را دنبال کنند.

با اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی، بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی یا جایگاه شغلی می توانند براحتی دایره لغات خود را گسترش بدهند. هدف از طراحی و برنامه نویسی این اپلیکیشن، جمع آوری اطلاعات مناسب و آموزش سریع واژگان به دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون سراسری کنکور شرکت کنند و همچنین دانشجویانی که در ترم های ابتدایی دانشگاه مشغول به تحصیل هستند اما در یادگیری زبان دچار مشکل هستند، می باشد.

این برنامه کاربردی به شما کمک می کند تا بدون نیاز به کتاب یا جزوات زبان انگلیسی در هر زمان و مکانی که باشید بتوانید واژگان دروس سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی را بخوبی یاد بگیرید و برای آزمون سراسری آماده شوید.

توجه: بعلت بروزرسانی و تغییر هسته اپلیکیشن، اگر قصد دانلود نسخه جدید را دارید از قسمت کامنت ها نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه خود را ارسال بفرمایید. 

مخاطبین اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی

  • معلمان مدارس
  • مدرسان کنکور
  • دانش آموزان
  • دانشجویان
  • هنرجویان آموزشگاه های زبان
  • علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی

دانلود اپلیکیشن

برای دانلود اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی کنکور می توانید به سایت مایکت مراجعه کنید. برای مشاهده سایر برنامه ها میتوانید به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.

برخی از تصاویر اپلیکیشن

اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی کنکور