سئو سایت چگونه انجام می شود؟ راهنمای ویژه عملی مبتدیان

سئو سایت چگونه انجام می شود؟ [راهنمای جامع برای مبتدیان]

قبل از شروع مقاله سئو سایت چگونه انجام می شود؟ توجه شما را به یک آمار حیرت انگیز جلب می کنم! آیا می دانستید حدود 64 درصد از ترافیک وب سایت از نتایج جستجوی گوگل و سئو می آید؟ و فقط حدود 10 درصد از ترافیک از سوی شبکه های اجتماعی است؟ با این آمار شما می توانید مطمئن باشید که برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال، حتما باید بر روی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) تسلط داشته باشید.

ادامه مطلب

مشاور سئو کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مشاور سئو کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

حضور مشاور سئو در هر تیمی به صاحبین کسب و کار یا سازمان ها کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن شاهد نتایج فوق العاده ی فروش و جذب مشتریان جدید و همچنین رشد کسب و کار باشند. اگر شما هم قصد دارید یکبار برای همیشه به جرگه ی حرفه ای ها بپیوندید و از وب سایت خود کسب درآمد کنید یا کسب و کارتان را توسعه دهید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

ادامه مطلب

طوفان فکری چیست و چه کاربردی دارد؟ تکنیک های آن کدامند؟

طوفان فکری (Brainstorming) چیست و چگونه باید انجام داد؟

همه چیز درباره طوفان فکری: در دنیای ما افراد در مواجهه با مسائل و اتفاقات مختلف، راه حل های اختصاصی خود را ارائه می دهند و این یک رویکرد کاملا عادی در برخورد با اتفاقات روزمره و محیط است، آنچه افراد موفق و کاربلد را با افراد معمولی متمایز می کند، خلاقانه و بکر بودن این راه حل ها است.

ادامه مطلب